Od ponad 40 lat nasza firma jest stałym źródłem zaopatrzenia w półprzewodniki do zastosowań o charakterze krytycznym.

Firma Rochester Electronics została założona w 1981 roku przez Curta Gerrisha.

Dziś Curt nadal jest dyrektorem wykonawczym i ściśle współpracuje ze swoimi synami, Chrisem i Paulem Gerrishem, którzy jako współprezesi zarządzają tą dynamicznie rozwijającą się firmą o zasięgu ogólnoświatowym. Siedziba główna firmy mieści się w Newburyport w stanie Massachusetts (Stany Zjednoczone). Firma Rochester dysponuje oddziałami na każdym ważnym rynku na świecie.

Od ponad 40 lat firma Rochester, we współpracy z ponad 70 czołowymi producentami półprzewodników, niezmiennie dostarcza naszym cenionym klientom półprzewodniki do zastosowań o charakterze krytycznym. Obecnie w ramach naszego rozwiązania Rochester Semiconductor Lifecycle Solution™ nasi klienci mają do dyspozycji największy na świecie asortyment półprzewodników z ponad 15 miliardami gotowych urządzeń dostępnych od ręki, a także rozbudowane możliwości produkcyjne, w ramach których korzystamy z największego na świecie banku matryc z ponad 12 miliardami wzorów.

Rosnące portfolio produktów i usług, stanowiących autoryzowane źródło dostaw dla klientów na całym świecie, dostępne jest bezpośrednio w Rochester, a także we współpracy z naszą autoryzowaną siecią dystrybucji oraz za pośrednictwem wiodących platform e-commerce.

Dziękujemy naszym dostawcom, klientom, partnerom z kanałów dystrybucji i cenionym pracownikom z całego świata za umożliwienie nam wprowadzenia naszych rozwiązań Semiconductor Lifecycle Solution™.