Rynek przemysłowy

Maszyny i urządzenia przemysłowe są integralną częścią produkcji i obslugi poprodukcyjnej. Komponenty elektroniczne stały się krytycznym elementem w rozwoju tego sprzętu. Zdolności maszyn do oszczędzania nakładów pracy i energii rosną z każdym rokiem. Technologia umożliwiła rozwój wyposażenia poza podstawowe maszyny w kierunku bardziej złożonego i zautomatyzowanego sprzętu, wliczając w to rozwój robotyki.

Wraz z postępem globalizacji, rynek maszyn i urządzeń przemysłowych zmienił się radykalnie na przestrzeni ostatnich lat. Standardy regionalne przekształciły się w standardy międzynarodowe, zapewniające kompatybilność pomiędzy starszymi i nowszymi generacjami sprzętu. W rezultacie żywotność starszych generacji sprzętu została wydłużona, a pierwotnie poniesione inwestycje zoptymalizowane. Obecnie coraz ważniejsza staje się współpraca producentów z wiarygodnymi źródłami zaopatrzenia w półprzewodniki o długim okresie eksploatacji.

Skupienie się Rochester Electronics na zapewnieniu stałego źródła półprzewodników podyktowane jest koniecznością dostosowania się do wymagań producentów sprzętu o długim cyklu życia. Rochester zapewnia w 100-procentach autoryzowane zapasy układów aktywnych i wycofanych z produkcji (EOL) od ponad 70 wiodących producentów półprzewodników. Jako licencjonowany producent półprzewodników Rochester wyprodukował ponad 20.000 typów komponentów. Mając na stanie ponad 12 miliardów matryc, Rochester jest w stanie wyprodukować ponad 70.000 typów układów.

Kluczowe produkty i najczęstsze obawy

Mikroprocesory i urządzenia peryferyjne

  • Znaczenie układów o specyficznej architekturze, pochodzących z jedynego źródła
  • Wymagania dotyczące konieczności aktualizacji oprogramowania systemowego
  • Ograniczone wsparcie starszych interfejsów

Układy dyskretne, logiczne i pamięci

  • Wymagania dotyczące zasilania oparte na technologii półprzewodnikowej
  • Konieczność przeprojektowania PCB z powodu przestarzałych typów
  • Ograniczona dostępność w oparciu o wskaźniki gęstości i wydajności
WYŚWIETL WSZYSTKIE PRODUKTY
Szukaj w magazynie
Licencjonowana produkcja
Jakość
authorized_guarantee_3D_Final_PL (1)