Rozwijamy Twój biznes dzięki w 100% autoryzowanym, certyfikowanym produktom, objętym pełną gwarancją

authorized_guarantee_3D_Final_PL (1)Jako dystrybutor układów producentów oryginalnych, Rochester posiada w ofercie ponad 15 miliardów komponentów, obejmujących 200 000 różnych układów, co stanowi najszerszy na świecie asortyment produktów wycofanych z produkcji (EOL) i najszerszy asortyment aktywnych półprzewodników.

W przypadku zakłóceń w łańcuchu dostaw, zapewniamy natychmiastowe dostawy dostępnych z magazynu układów aktywnych i EOL. W przypadku wybranych produktów EOL oferujemy również możliwość ich produkcji, celem zaspokojenia Państwa długoterminowych potrzeb. Dzięki biurom sprzedaży bezpośredniej i personelowi wsparcia obecnemu na wszystkich głównych rynkach świata, uzupełnionymi siecią regionalnych i globalnych partnerów handlowych, spełnimy wszystkie potrzeby klienta. Zapraszamy do kontaktu zarówno drogą telefoniczną, mailową jak i za pośrednictwem naszych platform e-commerce, przez całą dobę, 7 dni w tygodniu

Zobacz wszystkich producentów

W przypadku niedoborów komponentów i długich terminów dostaw, kiedy komponenty są trudne do zdobycia, a klienci mogą stanąć w obliczu przestoju linii, ważne jest, aby wiedzieć, że w Rochester Electronics można szybko zidentyfikować i uzyskać brakujący komponent, bez ponoszenia dodatkowego ryzyka.

Ponad 10 miliardów komponentów w naszym magazynie jest sklasyfikowanych przez oryginalnego producenta jako EOL. Rochester stanowi stałe źródło zaopatrzenia dla zastosowań, w których cykl życia produktu wykracza poza okres dostępności komponentów.

Towar jest magazynowany zgodnie z normą AS6496 co wyklucza potrzebę dodatkowych testów.

Karta Katalogowa

Dowiedz się więcej o ograniczeniach dotyczących kodu daty