Semiconductor Lifecycle Solution™

 

Autoryzowana dystrybucja

Jako dystrybutor układów producentów oryginalnych, Rochester posiada w ofercie ponad 15 miliardów komponentów, obejmujących 200 000 różnych układów, co stanowi najszerszy na świecie asortyment produktów wycofanych z produkcji (EOL) i najszerszy asortyment aktywnych półprzewodników.

Przeszukaj nasz asortyment

Cykl życia komponentów - pobierz broszurę
 

Produkcja licencjonowana

Jako licencjonowany producent półprzewodników, firma Rochester wyprodukowała ponad 20 000 różnych typów układów. Posiadając na magazynie ponad 12 miliardów struktur półprzewodnikowych, jesteśmy w stanie wyprodukować nawet ponad 70 000 typów układów.

Dowiedz się więcej

Usługi produkcyjne

Rochester oferuje pełen zakres usług produkcyjnych, w tym projektowanie, obróbkę wafli, montaż układów, testowanie, sprawdzanie niezawodności i archiwizację IP, zapewniając tym samym kompletne rozwiązania w całym procesie produkcji, co pozwala skrócić czas wprowadzenia układu na rynek.

Film dotyczący usług produkcyjnych    Usługi produkcyjne - pobierz broszurę

 

Recreation2-ScreenGrab_27_4KUSŁUGI PROJEKTOWE

Rochester może odtworzyć oryginalne urządzenie, pomijając długotrwałą i kosztowną kwalifikację, certyfikację oraz zmiany projektowe. Wyprodukowany produkt jest zgodny z oryginałem zarówno w formie, funkcji jak i zwymiarowaniu, pozostając w pełnej zgodzie z oryginalną kartą katalogową.
 
 

DSC_8848

MONTAŻ

Rochester oferuje pełen zakres usług montażowych, w tym hermetyczny montaż obudów OCP, obróbkę tworzyw sztucznych, wykończenie wyprowadzeń, produkcję obudów, replikację struktur półprzewodnikowych i ramek, oferując zarówno proste usługi, jak i kompleksowy montaż.
 
NIO_3733

NIEZAWODNOŚĆ

Rochester Electronics posiada szeroką wiedzę specjalistyczną w zakresie testów w warunkach skrajnych, co umożliwia naszym klientom szybszą analizę problemów technicznych, identyfikację ich przyczyn oraz podjęcie działań zapobiegających ich powstawaniu w przyszłości. Nasze zasoby sprzętowe pozwalają na wykonywanie szerokiej gamy testów wilgotnościowych, termicznych, mechanicznych i innych.
 
 
 

NIO_3977OBRÓBKA I PRZECHOWYWANIE WAFLI

Rochester oferuje szereg usług w naszym zakładzie Newburyport, obejmujących magazynowanie oraz obróbkę wafli.
 
 
 
 
 
 

NIO_4836USŁUGI TESTOWE

W 100% autoryzowane i wysokiej jakości usługi testowe, wykonywane w specjalistycznych placówkach badawczych z rozbudowanym zapleczem inżynieryjno- badawczym.
 
 
 
 
 

DSC_8960ARCHIWIZACJA IP

Oferujemy usługi bezpiecznego przechowywania danych, ich odzyskiwania i zarządzania treścią - obsługując zarówno współczesne jak i historyczne formaty zapisu danych.