Autoryzowany dostawca produktów Ampleon

Utworzona w 2015 roku firma Ampleon czerpie z ponad 50-letniej tradycji liderów rynku zasilaczy RF. Nasza firma chce, aby świat był lepszym miejscem, dlatego wprowadzamy innowacyjne rozwiązania w zakresie zastosowań wysokiej częstotliwości, w oparciu o zaawansowane technologie GaN i LDMOS. Ampleon zatrudnia na całym świecie ponad 1500 pracowników, których zadaniem jest pomoc klientom w odniesieniu sukcesu dzięki zastosowaniu zasilaczy RF. Naszym atutem jest ścisła współpraca i partnerstwo, innowacje oraz doskonała realizacja zamówień. Innowacyjne, a jednocześnie spójne portfolio obejmuje produkty i rozwiązania dla infrastruktur 4G LTE i 5G Nr, a także do zastosowań przemysłowych, naukowych, medycznych, nadawczych, nawigacji i radiowych urządzeń bezpieczeństwa.

Ampleon specjalizuje się w urządzeniach radiowych i oferuje szeroką gamę układów dyskretnych, układów MMIC czy komponentów wykonanych w technologii LDMOS oraz GaN. Jej produkty są zaprojektowane tak, aby umożliwiały pracę z wieloma pasmami częstotliwości oraz są kompatybilne z całymi liniami produktów.

Dzięki współpracy z Rochester Electronics urządzenia VDMOS RF Power firmy Ampleon będą nadal mogły być wykorzystywane w rozwiązaniach transmisyjnych, w zastosowaniach przemysłowych, naukowych i medycznych (pasma ISM), lotniczych oraz w obronności. Urządzenia VDMOS są niezwykle wytrzymałe i charakteryzują się niskim oporem cieplnym, dzięki czemu idealnie nadają się do zastosowań, w których potrzebne są przełączniki wysokich prędkości i wysokiej mocy, takich jak systemy MRI, generatory plazmy, systemy radarowe pasma L i komunikacja niekomórkowa.