Autoryzowany dostawca produktów NXP

Rochester Electronics posiada w magazynie szeroką gamę urządzeń NXP obejmującą ponad 100 milionów produktów, a ponadto zapewnia ciągłe licencjonowane dostawy wybranych produktów wycofanych z eksploatacji, takich jak mikrokontroler MC68x i rodzina procesorów MPC855T/860.

Nasze portfolio produktów marki NXP obejmuje szeroką gamę procesorów, mikrokontrolerów, czujników, urządzeń przetwarzających sygnały analogowe, analogowo-cyfrowe, nadajników sygnału radiowego i standardowych produktów.

Rochester Electronics od wielu lat współpracuje z NXP, w tym ponad 20 lat z przejętą przez nią spółką Freescale. W ramach tej współpracy dostarcza klientom rozwiązania, które są w 100% autoryzowane, identyfikowalne, certyfikowane i objęte gwarancją.

Rochester Electronics posiada certyfikat IATF 16949:2016 do produkcji komponentów półprzewodnikowych we wszystkich swoich zakładach w USA. Opracowany przez Międzynarodową Grupę Zadaniową ds. Motoryzacji, we współpracy z Międzynarodowymi Organami Normalizacyjnymi, IATF 16949 jest najwyższym w branży standardem systemu zarządzania jakością w sektorze motoryzacyjnym.

 

Wcześniejsze marki

Freescale Semiconductor Motorola Semiconductor Philips Semiconductor
Sigmatel