Rozwiązania rynkowe

 

Rochester Electronics zapewnia ciągłe źródło dostaw półprzewodników, dobrze dostosowując się do wymagań ze strony producentów sprzętu o długim cyklu użytkowania.

Zapewniamy w 100-procentaach autoryzowany zapas aktywnych i wycofanych z produkcji (EOL) układów od ponad 70 wiodących producentów półprzewodników.

Jako licencjonowany producent półprzewodników, Rochester wyprodukował ponad 20.000 różnych komponentów. Mając na stanie ponad 12 miliardów matryc, Rochester jest w stanie wyprodukować ponad 70.000 typów układów.

Utrzymujemy Twój biznes w ruchu!

 

Aerospace_Defense_heroLotnictwo i militaria

Rochester jest producentem QML, certyfikowanym przez DLA Land and Maritime zgodnie z MIL-PRF-38535, oferującym układy scalone klasy Q i V do zastosowań militarnych i lotniczych.

 

Dowiedz się więcej

 

automotive_hero-2Przemysł motoryzacyjny

Zastosowanie elektroniki półprzewodnikowej w motoryzacji gwałtownie wzrosło w ciągu ostatnich kilku dekad i nadal jest jednym z najszybciej rozwijających się segmentów. W związku z tym, łańcuch dostaw półprzewodników stał się integralną częścią procesu planowania produktu przez producenta. Podobnie jak w przypadku wszystkich produktów motoryzacyjnych, jakość, niezawodność i długi okres użytkowania są kluczowymi parametrami wyboru komponentów, wymagających zaufanego partnera.

 

Dowiedz się więcej

 

 

transportation_hero-1

Rynek transportowy

Systemy transportowe stanowią podstawę światowego handlu, przewożąc ludzi i produkty drogami lądowymi, wodnymi, koleją i samolotami. Kluczem do rozwoju systemu transportowego jest potrzeba spełnienia norm branżowych, sprostania wymogom bezpieczeństwa i ciągłego doskonalenia wydajności przy jednoczesnym zachowaniu kompatybilności systemu.

 

Dowiedz się więcej

 
 

medical_hero-1Rynek medyczny

Zastosowania sprzętu medycznego obejmują rozmaite urządzenia, od małych, zasilanych bateryjnie aparatów, przez pół-przenośne urządzenia zasilane prądem przemiennym, aż po duże, stacjonarne urządzenia o znacznej mocy.
 
Dowiedz się więcej
 

industrial_hero-1Rynek przemysłowy

Maszyny i urządzenia przemysłowe są integralną częścią produkcji i obslugi poprodukcyjnej. Komponenty elektroniczne stały się krytycznym elementem w rozwoju tego sprzętu. Zdolności maszyn do oszczędzania nakładów pracy i energii rosną z każdym rokiem. Technologia umożliwiła rozwój wyposażenia poza podstawowe maszyny w kierunku bardziej złożonego i zautomatyzowanego sprzętu, wliczając w to rozwój robotyki.
 
Dowiedz się więcej