Ciągłe dostawy rozwiązań komponentów zasilających Ampleon VDMOS RF Power

Ampleon_campaign_AUG_2020Za utworzona w 2015 roku firmą Ampleon stoi 50 lat wcześniejszych doświadczeń na rynku RF Power a jej produkty są w stanie w pełni wykorzystać potencjału transferu danych i energii w RF. Jej innowacyjne i spójne portfolio obejmuje komponenty i rozwiązania do szeregu zastosowań, takich jak mobilna infrastruktura szerokopasmowa, emisja sygnału radiowego i telewizyjnego, lasery CO2 i plazma, rezonans magnetyczny, akceleratory cząstek, radary i kontrola ruchu lotniczego, komunikacja inna niż komórkowa, gotowanie i rozmrażanie RF, ogrzewanie RF i oświetlenie plazmowe.

Ampleon specjalizuje się w RF Power i oferuje szeroką gamę tranzystorów w wersjach urządzeń dyskretnych, MMIC oraz modułów w technologii LDMOS oraz GaN. Produkty firmy są zaprojektowane tak, aby obejmować szereg pasm częstotliwości, tworząc kompleksową ofertę pakietów.

Dzięki partnerstwu z Rochester Electronics, układy Ampleon VDMOS RF Power mogą nadal być oferowane jako rozwiązania do zastosowań związanych z transmisją, ISM, lotnictwem i obronnością. Urządzenia VDMOS są wyjątkowo wytrzymałe, zapewniając jednoczesnie niski opór cieplny, co czyni je idealnymi układami do zastosowań przełączających o dużej prędkości i dużej mocy, takich jak systemy MRI, generatory plazmy, systemy radarowe pasma L i komunikacja inna niż komórkowa.

Przeszukaj zapasy układów Ampleon

Wyszukaj Ampleon VDMOS tworzone na specjalne zamówienie

czytaj więcej aktualności