Informacje dotyczące koronawirusa

Drogi Kliencie,

W dalszym ciągu uważnie monitorujemy bieżący rozwój pandemii koronawirusa i podejmujemy niezbędne środki ostrożności, aby zachować zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników.

Nasza działalność produkcyjna i magazynowa funkcjonuje nieprzerwanie. Nasi pracownicy wykonują świetną robotę, zaspokajając potrzeby naszych klientów i zapewniając krytycznie ważne dostawy układów na całym świecie. To dzięki ich elastyczności wdrożyliśmy pracę zmianową, zachowując zdrowie, bezpieczeństwo i produktywność. Nasz globalny zespół sprzedaży pracuje przez całą dobę, gdziekolwiek jest to potrzebne, aby utrzymać biznes w ruchu.

Dzięki znacznym zapasom magazynowym zapewniającym natychmiastową wysyłkę i ciągłej, licencjonowanej produkcji półprzewodników wycofanych z eksploatacji, zlokalizowanej w amerykańskim Newburyport (Massachusetts), nadal zapewniamy nieprzerwane źródło dostaw.

Dodatkowe zasoby

Informacje i aktualne wydarzenia związane z pandemią koronawirusa 2019-n-CoV można znaleźć na stronach internetowych Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) oraz Centrów Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC).

Services aux opérateurs:

Aby uzyskać listę branżowych i niezwiązanych z branżą zasobów informacji dotyczących koronawirusa, zapoznaj się z zasobami ECIA dotyczącymi koronawirusa.

 

 

 

czytaj więcej aktualności