Dylemat związany z zakupem ostatniej partii produktu

IM_campaign_March_2024-2NEWBURYPORT, MA – Marzec 2024 r.  
Firmy Rochester Electronics, LLC oraz Intelligent Memory połączyły swoje siły, aby zapewnić ciągłą dostępność dojrzałych i starszych rozwiązań pamięci DRAM i NAND dostosowanych do zastosowań przemysłowych i wbudowanych.

Firma Intelligent Memory jest od ponad trzydziestu lat zaufanym dostawcą niezawodnych pamięci wysokiej jakości, obsługującym i nieustannie zaspokajającym zmieniające się potrzeby dotyczące zastosowań przemysłowych. W środowisku, w którym wiodący producenci pamięci nie skupiają się już na obsłudze starszych pamięci, klienci, którzy wciąż korzystają z mikroprocesorów wycofanych z produkcji nadal wymagają rozwiązań pamięci masowej o małej gęstości. Firma Intelligent Memory jest jednym z niewielu producentów pamięci, który oferuje komponenty DRAM, a także moduły DRAM w zakresie od SDRAM do DDR5, oprócz swojej konfigurowalnej oferty pamięci flash NAND, dzięki czemu portfolio IM stanowi jedną z najbardziej wszechstronnych ofert na rynku, pochodzących z pojedynczego źródła.

Firma Rochester Electronics zapewnia największe na świecie ciągłe źródło półprzewodników, oferując produkty w 100% autoryzowane, identyfikowalne, certyfikowane i objęte gwarancją. Firma Rochester koncentruje się na zwiększaniu dostępności produktów, których cykl życia się zakończył, wraz z zapewnieniem wsparcia dla produktów wciąż aktywnych.

Rochester Electronics obsługuje dojrzałe gęstości z wykorzystaniem podstawowych komponentów mikroprocesora. Zapasy firmy Rochester obejmują szerokie portfolio procesorów, zapewniając ciągłą produkcję wielu procesorów starszych i wycofanych z eksploatacji, dzięki wykorzystaniu licencjonowania, banków matryc i replikacji produktów. Klienci mogą teraz kupić za pośrednictwem firmy Rochester szeroką gamę inteligentnych produktów pamięci, takich jak DRAM, pamięci nieulotne NAND/SLC NAND oraz produkty eMMC o niskiej gęstości. Partnerstwo pomiędzy Rochester i Intelligent Memory zapewnia wsparcie cenionych klientów obu firm na całym świecie.

Przeszukaj zasoby Intelligent Memory

„Od ponad czterdziestu lat Rochester zapewnia wsparcie w zakresie starszych i dojrzałych technologii półprzewodników. Zróżnicowana oferta dojrzałych i starszych rozwiązań DRAM i NAND firmy Intelligent Memory doskonale wpisuje się w naszą strategiczną wizję, zapewniając utrzymanie ciągłości i trwałości technologii pamięci dla naszych cenionych klientów na całym świecie.- Paul Mason, Globalny dyrektor ds. technologii (pamięci), Rochester Electronics

 „Dzięki naszemu portfolio niezawodnych rozwiązań pamięci starszego typu, dostosowanych specjalnie do potrzeb klientów przemysłowych, pomagamy firmie Rochester sprostać potrzebom wielu jej klientów bez konieczności kosztownych i czasochłonnych przeprojektowań i kwalifikacji”.- David Raquet, globalny wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu, Intelligent Memory

Informacje o firmie Intelligent Memory

Firma Intelligent Memory opracowuje produkty pamięciowe do wymagających zastosowań przemysłowych od 1991 roku (działając do 2013 roku pod nazwą Pacific Force Technology Limited). Szerokie portfolio produktów firmy obejmuje układy scalone i moduły DRAM (od SDRAM do DDR5, a także komponenty LPDDR4(x)) oraz różnorodne zarządzane produkty NAND do zastosowań przemysłowych. Wszystkie rozwiązania Intelligent Memory zostały zaprojektowane, aby sprostać wymaganiom branży w zakresie jakości, niezawodności, trwałości i długoterminowej dostępności.

Aby uzyskać więcej informacji, zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej: www.intelligentmemory.com

Kontakty:
Rochester Electronics, LLC
Dyrektor, Marketing globalny: Tracey Corbitt
E-mail: tcorbitt@rocelec.com

Intelligent Memory
Ortrud Wenzel
E-mail: ortrud.wenzel@intelligentmemory.com 

 

czytaj więcej aktualności